„Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła”.

Wisława Szymborska

Biblioteka szkolna posiada ponad 8 tysięcy woluminów, głównie publikacji z dziedzin związanych z kierunkami kształcenia w szkole – medycznymi i społecznymi. Dysponuje też zbiorem kaset magnetofonowych i płyt CD.W bibliotece dostępne są 2 stanowiska komputerowe z dostępem do internetu i możliwością korzystania z drukarki.

Biblioteka szkolna realizuje zadania w zakresie gromadzenia, opracowywania i udostępniania zbiorów. Świadczy usługi, które ułatwiają wszystkim członkom społeczności szkolnej rozwijanie  umiejętności samodzielnego pogłębiania wiedzy oraz rozwijania swoich zainteresowań i uzdolnień.

Godziny pracy dostosowane są dla kierunków  wieczorowych i zaocznych – wszyscy słuchacze mają możliwość skorzystania z biblioteki, czytelni.


REGULAMIN BIBLIOTEKI

Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem biblioteki Medycznej Szkoły Policealnej w Ciechanowie dostępnym na naszej stronie – REGULAMIN


ZASADY KORZYSTANIA Z BIBLIOTEKI

Procedury obowiązujące w bibliotece szkolnej na czas trwania pandemii – PROCEDURY


ZAPRASZAMY W GODZINACH

PONIEDZIAŁEK 11:00 – 16:00
WTOREK 11:00 – 16:00
ŚRODA 11:00 – 16:00
CZWARTEK 11:00 – 16:00
PIĄTEK 12:00 – 18:00

W dniach zjazdu dla wszystkich kierunków:

SOBOTA (co druga) 9:00 – 13:00


PRENUMERUJEMY NASTĘPUJĄCE CZASOPISMA

  • Mazowsze. Serce Polski
  • Charaktery
  • Asystentka i Higienistka Stomatologiczna
  • Tygodnik Ciechanowski

GALERIA

facebook
Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość.
Leverage agile frameworks to provide a robust synopsis for high level overviews. Iterative approaches to corporate strategy foster collaborative thinking to further the overall value proposition.